Ana sayfa

Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd.

şirket Profili
2006 yılında kurulan Shenzhen Nomo Electronics Co Ltd devlet düzeyinde yüksek teknoloji kurumsal araştırma, geliştirme ve güneş enerjisi akıllı aydınlatma ürünleri üretiminde uzmanlaşmış. İşimiz ağırlıklı olarak güneş akıllı uygulama sistemlerinin ve LED akıllı aydınlatma ürünlerinin araştırma ve geliştirme ve üretimini kapsamaktadır. 12 yıllık gelişimden sonra Nomo, akıllı aydınlatma endüstrisinin bel kemiği haline geldi. Şimdiye kadar, Nomo dünya çapında 50.000'den fazla akıllı sokak lambası sattı.

Fabrikamız bir 5600㎡ arazi kapsar ve 6000㎡ binalara sahiptir. Biz esas olarak yüksek güçlü LED ürünleri, tasarımlar, üretim ve Doğrudan Satış odaklanmak. Biz akıllı entegre sistemi, yüksek bay ışıkları, düşük ışıklar, sel ışıkları ve LED ve SOLAR ile ilgili daha fazla güneş sokak ışıkları konusunda uzmanım. Başlıca pazarlarımız Avrupa, ABD, İngiltere, Japonya, Kore, Avustralya, Pakistan ve daha fazlasıdır. 1200'den fazla personelimiz var, bunların 47'si deneyimli mühendis, 23'ü derece ile baş mühendis olarak kalifiye olmuş durumda. Verimli ve yetenekli yönetimimizle, güçlü Ar-Ge ve Productions yeteneklerimiz var. Enerji Tasarrufu, Çevre Dostu, Uzun Ömürlü LED ürünlerinde Profesyoneliz.

Nomo Grubumuz her zaman üretim / malzeme / ısı dağılımındaki büyük problemleri çözmek için yeni bir LED ışıklandırma yaşını oluşturmaya çalışıyor. Yakın gelecekte, LED aydınlatma ürünleri modern tasarımları ve avantajları ile dünya çapındaki geleneksel ışıklandırmaların yerini adım adım atıyor. Biz içtenlikle bizimle işbirliği yapmak için tüm müşterilere hoş geldiniz, ve birlikte daha parlak bir gelecek oluşturalım!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
NOMO GROUP, kurulduğu günden bu yana hızla ve istikrarlı bir şekilde büyümüştür. Dikkat çekici başarıları ile bu sektörde tanınıyoruz ve uluslararası müşterilerden ve topluluklarından büyük bir endişe uyandırdık.

2006 yılında nomo doğdu! Bay Wang wanjun, tüm kişisel tasarruflarına yatırım yaptı ve otomobil tutkusunu feda etti! LED aydınlatmada geliştirme ve uzmanlaşma için Ar-Ge ofisi kurulması. Daha sonra, nomo, yetenekliliğini, teknik uzmanlığa daha fazla büyümeye başladı.

Aşağıda listelenen NOMO GROUP'un yıllık başarıları:

Yıl 2018 ~

-NOMO GROUP, Pakistan'da 9000 ünite için en yeni kontrol sistemi / daha yüksek robot teknolojisi / opsiyonları ile yine projeler kazandı.

Cumartesi yıl tatilinin ardından 2018 yılının başlaması, NOMO GROUP Güney Afrika aydınlatma fuarına katıldı.

Yıl 2017 ~

-NOMO GROUP, bir güneş sokak lambasında tümüyle daha akıllıca entegre edilmesi gereken 23.000'den fazla ünite için Pakistan projelerini kazandı.

-Saat yılı yine NOMO GROUP ulusal yardım projelerini kazandı ve 20.000 adet güneş sistemi birimini sağladı.

Projelerden daha fazla talep ve ihtiyaç duyulan NOMO GROUP, otomatik temizlik robotik sistemi geliştirdi ve hepsi de NOMO GROUP için müşteriden çok övgü ve memnuniyet sağlayan bir solar sokak lambasında entegre robotik akıllı için daha fazla proje kazandı!

NOMO GROUP, Hindistan aydınlatma fuarına katıldı.

-NOMO GRUBU aynı zamanda BAE'de entegre bir akıllı cadde üzerinde bir güneş sokak lambasında proje kazandı.

-again 2017 yılı NOMO GROUP'u kurdu (Dongguan şubesi, çin)

-NOMO GRUBU yeniden yaratmayı bırakmadı, yine ortadoğu aydınlatma fuarında sergilenen 'HYPERION' adlı yeni diziyi doğurdu, bu da NOMO GROUP'un müşteriden sipariş almasına izin verdi.

-2017 sonuna kadar

NOMO GROUP, entegre akıllı robotik güneş sokak lambaları için yeni nesil kontrol sistemini geliştirdi ve 10 yıllık bir kullanım süresi kazandı!

Yıl 2016 ~

-NOMO GROUP tüm şubeleri birleştirdi ve Shenzhen, Çin'de bir merkez kuruldu.

-NOMO GROUP, tek bir güneş sokak lambasında tek bir kontrol sistemi ile çalışacak daha yeni teknoloji ile daha akıllı bir aydınlatma sistemi geliştirdi.

-Name NOMO GROUP, kolay çalışan özellikleri ve bakımı ile daha akıllı bir cadde aydınlatmasında daha yeni entegre edilmiş bir sistem tasarladı.

-NOMO GROUP da aynı yıl hükümet projeleri kazandı!

Yıl 2015 ~

NOMO GROUP, 11.000'den fazla birime sahip olan bir güneş sokak lambasında oluşturdukları en büyük projeyi kazandı.

yıl NOMO GROUP, daha hafif, daha yüksek teknoloji, daha fazla güç ve çok daha fazla parlaklık ile bir güneş sokak lambasında yeni nesillerini yeniden icat etti!

-NOMO GROUP, Tayland aydınlatma fuarı ile başlayan fuarlara uluslararası olarak katılıyor.

yıllık NOMO GROUP, İngiltere sokak aydınlatma projesini de kazandı.

Yıl 2014 ~

-NOMO GROUP (Shenzhen şubesi) kuruldu.

Ve zarif bir tasarım ve kolay kurulum fikri ile yeni bir güneş sokak lambası içinde tüm yeni oluşturdu.

-NOMO GROUP, Guangzhou Asia aydınlatma fuarına katıldı.

-same year, NOMO GROUP Afrika'da 40 milden fazla sokak aydınlatması için proje kazandı.

Yıl 2013 ~

NOMO GROUP (Guangzhou şubesi) kuruldu.

NOMO GROUP ayrıca Nijerya yol aydınlatma projelerine de teklif verdi, bunlardan biri 20.000'den fazla led tünel ışıklarıydı.

2012 Yılı ~

Uluslararası kaliteye sahip Nomo ürünleri, Almanya, Japonya, ABD, Çek Cumhuriyeti, İngiltere ve daha fazlası gibi pazarlara başarıyla girmiştir.

Yıl 2011 ~

NOMO GROUP, Çin kuruldu.

Yıl 2010 ~

Nomo marka olarak kayıtlı:

- LED aydınlatma &

- Güneş sokak ışık ürünleri.

Teklifini kazandıktan:

Çin bilim ve teknoloji geliştirme parkı aydınlatma ürünleri.

Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd. Shenzhen Nomo Electronics Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : Nomo

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Güneş enerjili sokak ışıkları satış için iyi kalite Güneş enerjili sokak ışıkları satış için iyi kalite Güneş enerjili sokak ışıkları satış için iyi kalite Güneş enerjili sokak ışıkları satış için